Як вибрати сервер для офісу

Вибір сервера для офісу — важлива і відповідальна задача. Потрібно врахувати всі моменти і віддати перевагу найкращому рішенню. Навіщо взагалі потрібен сервер для офісу і якими параметрами потрібно керуватися при виборі, розповімо докладніше.

Навіщо в офісі потрібен сервер

Сьогодні важко уявити компанію без комп’ютерів і без технічного оснащення. Щоб система працювала справно і не виникали небажані ситуації, необхідний надійний і продуктивний сервер. Це потужний комп’ютер, за допомогою якого забезпечується зберігання інформації. Також гарантується доступ до важливих даних з віддалених пристроїв.

Сервер в офісі — підключений до мережі комп’ютер, призначений для організації стабільної та продуктивної роботи компанії. Це пристрій, що виконує різні завдання, починаючи з ідентифікації користувачів і закінчуючи передачею файлів.

Сервер виконує роль сховища для величезного обсягу інформації. За допомогою потужного комп’ютера вирішується широкий спектр завдань, які визначаються з урахуванням потреб бізнесу. Наприклад, для невеликого офісу з п’яти осіб підійде сервер для виконання декількох функцій: полегшення доступу до документів, зберігання та відправка електронних листів одержувачам. Якщо компанія велика, потужний комп’ютер використовується для обміну документами в локальній мережі, для забезпечення доступу до мережі з будь-якого місця, для прискорення та оптимізації роботи бізнес-додатків, для надання доступу до принтера.

Головні критерії вибору сервера для офісу

При виборі сервера для офісу потрібно керуватися такими основними параметрами:

  • кількість робочих місць у мережі — сервер вибирається з урахуванням потреб компанії, підприємства. Чим більше комп’ютерів підключено до мережі, тим кращі технічні характеристики повинен мати сервер
  • одна задача або кілька — спочатку потрібно визначитися з тим, які важливі завдання буде виконувати пристрій: зберігання файлів, відправка пошти, використання оргтехніки. Виходячи з таких даних, обирається оптимальний варіант
  • віддалена робота — актуальний момент на сьогодні. Якщо планується віддалена робота, такий параметр обов’язково береться до уваги.

Чи можна взагалі обійтися без офісного сервера

Якщо в офісі передбачено 3-4 робочих місця, можна обійтися без сервера. В інших випадках потужний комп’ютер для надійного зберігання інформації вкрай необхідний. До переваг такого рішення відноситься висока продуктивність, швидкодія, широка функціональність. Недоліків немає, тому що витрати на роботу сервера повністю себе виправдовують.

За наявності потужного сервера забезпечується 100% захист корпоративної інформації, гарантується безперебійна робота IT-інфраструктури та покращується ефективність роботи співробітників. Більше не потрібно в черговий раз перезавантажувати комп’ютери і витрачати на це час. Системні адміністратори більше не бігають кабінетами, щоб розв’язати проблеми то одного, то іншого користувача. Робота виконується чітко і злагоджено.

Чому для оптимального вибору сервера для офісу краще звернутися в NSPACE, а не розв’язувати задачу самостійно

Вибір сервера для офісу — завдання для професіоналів. З нею не впоратися самостійно, оскільки в цій справі є багато тонкощів. Зверніться до нас з кількох причин:

  1. велика клієнтська база — понад 65 клієнтів
  2. значний досвід — 14 років успішної роботи
  3. розв’язання задач будь-якої складності — обслуговування офісів різних розмірів по Україні.

Довірте нам вибір сервера для офісу і скористайтеся професійними послугами! Ми візьмемо до уваги потреби вашого бізнесу і запропонуємо оптимальний варіант.