Windows — переваги та недоліки операційної системи

10 листопада 1983 року на території готелю Plaza, який знаходиться в Нью-Йорку, компанія Microsoft вперше та офіційно представила користувачам Microsoft Windows. Це була операційна система нового покоління, яка могла забезпечити графічний інтерфейс для користувачів (GUI), а також багатозадачне середовище для комп’ютера IBM. Засновники заявили про те, що нова операційна система з’явиться на полицях магазина до квітня 1984. Якби Роуленд Хенсон не переконав засновника Microsoft Білла Гейтса, що Windows — набагато більш відповідна назва, ОС була б випущена під первісною назвою Interface Manager.

Серія Windows — це операційні системи, які керують іншими програмами. Вони є графічними еквівалентами DOS (системи Microsoft, створеної на початку 1980-х років), де засновані деякі з них. Старі версії були зняті з виробництва досить рано завдяки Windows 95, яка, до речі, принесла ПК так багато шанувальників. Сьогодні основну увагу слід приділити версіям Windows 7 та вище. “Windows” відрізняються простотою використання, функціональністю, широким спектром додатків, але головною перевагою наразі є їхня безпека та надійність (в основному NT версії). Користувачі комп’ютерів, що починають знайомство з ПК, можуть насолодитися тим, що перелічений ряд функцій відмінно поєднується з інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом.

У чому основні переваги та особливості операційної системи Windows

Microsoft Windows є операційною системою, яку більшість людей у світі встановили для різних цілей. Логотип має форму вікна, що тріпотить, основний колір — синій. З плином часу від минулого до сьогодення, Microsoft Windows має багато поколінь. За оцінками, на комп’ютері дев’яти з десяти користувачів встановлено операційну систему Windows. Чим пояснити успіх та популярність цієї ОС? Можливо, одна з причин полягає в тому, що більшість людей звикли працювати під керуванням Windows і не можуть уявити інший спосіб використання комп’ютера. Однак слід визнати, що й ця операційна система явно орієнтована на середнього користувача, вам для використання не потрібно мати великі навички роботи з комп’ютером.

Переваги даної ОС:

  • простота у використанні
  • одна з найпопулярніших систем
  • дуже велика кількість програмного забезпечення сторонніх виробників (AutoCAD, Photoshop та інші великі гравці)
  • ігрова платформа
  • персоналізація (часткова)
  • автоматичні оновлення
  • драйвери для периферійних пристроїв (багато екзотичного обладнання, яке працюватиме).

Але при всіх цих чудових перевагах користувачам Windows доводиться стикатися й із деякими недоліками, одні з яких більш серйозні, ніж інші. Наприклад, страшний синій екран. З іншого боку, цілком логічно, що хакери націлюють свої атаки (вірусні та шкідливі програми) на операційну систему з найбільшою кількістю користувачів у всьому світі. Користувачі, які здебільшого не є експертами в галузі ІТ, відповідно будуть легшою мішенню.

Чому варто довірити вибір техніки та ПЗ спеціалістам

Шукаєте ідеальну техніку та програмне забезпечення для бізнесу? Не робіть це самотужки. Довірте цю відповідальну місію нашій компанії. Для вашого комфорту та зручності ми готові забезпечити безперервну роботу вашого офісу, оскільки слідкуємо за тим, щоб ваші комп’ютери, мережа або оргтехніка працювали безперебійно. Для комфорту та зручності наших клієнтів ми постійно розширюємо можливості офісних телефонів. Робимо ми це за допомогою IP-телефонії або віртуальних АТС.

Своїм клієнтам ми гарантуємо повну конфіденційність. Тому ми розміщуємо ваші сервери в «хмарах». Це гарантує їх безпечну роботу, а також комфортне резервування інформації. Звертайтеся до нас прямо зараз, та забезпечте власний офіс чудовим програмним забезпеченням.